Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik Klienta

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy klient może pracować poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest również dla użytkowników indywidualnych, jak również firm świadczących usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarze a instytucji biorące wkład w Porządku Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Porządku Partnerskim nagród są gwarancję, iż ich klienci czy znajomi będą posiadać z najodpowiedniejszych usług hostingowych, oraz ich branży będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszelką kolejną usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dużo i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% z wszystkiego kolejnego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla wszystkich użytkowników firmy, jak jeszcze osób jakie nie mają też usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać również do swoich, jak zarówno do swoich klientów. Bez sensu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich uznawane są punkty, jakie można zastąpić na wartość albo na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy przekonani, że dużo mężczyzn z tradycyjna poleca usługi w nazwa.pl, a teraz zdecydowali się zrewanżować i wyróżnić ich zbyt lojalność wobec swej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na placu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Porządku Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyzny jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a reklamy na materiał naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Porządku Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments