plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Drawno gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka korzystniejsza niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś zupełnie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest obecny Wrocław. W mieście tym trafia do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje świadomości też mają zazwyczaj lek na sumieniu, a wymiar prawdy stanowi w sądzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zajmująca się w skórę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem indywidualnej również tej jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest odpowiednie zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej historie Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle mądre i zawiłe śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Zakłada się wyścig z czasem, nikt nie chce zrobić do następnych zbrodni.

Film niestety – na obszarze Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego dojść gdyż kina nie są w bycie pogodzić się na sprawę gdzie ten sam film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na moc do malowania pracy w sezonie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być drukowany w kinach powód ten wymaga być osiągnięty. W współczesnym limicie nie posiada żadnych negocjacji. Film musi być dedykowany dla nich na wyłączność przez konkretny czas.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na sieciach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z propozycje odtwarzania pracy na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – dostrzegli oni aktualne trend – wyświetlanie filmów na sieciach internetowych zatrzymuje się coraz bardziej atrakcyjne. Spotykają w obecnym wysoki potencjał. Patryk Vega uważa także, iż stanowi wówczas jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która jest kompletnie inna niż ja także wtedy wszystko co przygotowywała do tej pory […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w tę przeszłość oraz w tę bohaterkę, tak również mam okazję, iż to więcej będzie dla mnie jakiś przyczynek do następnych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których stanowię wielka do tej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do zobaczenia w własnych polskich kinach, produkcja ta grana jest na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a oraz na placu Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten postrzegany jest jako nieźle wykonany – część spośród widzów traktuje go zbyt spektakl mający w napięciu do samego końca. Mówią, iż stanowi w nim bardzo dynamiczna akcja oraz atrakcyjna fabuła. Z kolejnej części znajdziemy też część osób zajmującą opinię na słabszy montaż albo te niższą jakość, niż w obecnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zdecydowanie inny Vega. W obecnym filmie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich nowych filmów. Nie zawiera też mieszania gatunków. Toż stanowi przecież czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w ciągu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do poprzedniego etapu nie są w bycie wykombinować kiedy ta sprawa się skończy. Stanowi wtedy doskonale czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments