kurier poczta

Kurier poczta Brok

Mazowieckie

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat działamy na sektora usług kurierskich, odpowiadając naszym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam jeszcze 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę stosujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy papier a wszelka przesyłka gabarytowa wchodziły do odbiorcy przez zapór i zwykle na chwila. Zobacz, co potrafimy osiągnąć dla Ciebie!

Kurier poczta Różan

W własnym serwisie możesz wziąć krajowe oraz zagraniczne przesyłki kurierskie innych kształtów i gabarytów. Zrobisz zatem w styl swój oraz bliski, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końcu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a dodatkowo przeprowadzki a drugie ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Różan

Kim jesteśmy?

Z lat już (zupełnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A istniejemy czymś więcej niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w transporcie drogowym. Jest wtedy gwarancja bezpieczeństwa oraz solidności na polu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza naukę oraz wiedze z obszaru logistyki, które posiada nasz system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów trafiały do obiekcie w najskuteczniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a dodatkowo poufność danych, które są konieczne do wykonania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Różan

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na karcie KurierPaczka. pl są świadczone przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej wartości, a swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki a drugie przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w działu ręki, bez wynikania spośród dachu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska toż nie tylko paczka, lecz też list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a dodatkowo przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Różan

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz prezentując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla własnych Klientów jesteśmy szereg udogodnień leczących w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, które mu mówią, na karcie internetowej, a gdy chcesz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało minut.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne propozycje dla instytucji a drugie promocje.

Z nami otrzymasz zwrot wzięcia w czasie pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy godzina, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i używający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim odczuje on naszą pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Różan

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na chwila. Jeżeli nie wywiążemy się spośród ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Punkty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy szeroki wachlarz doświadczonych i doświadczonych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. I chociaż ze doświadczonych i pewnych usług korzystamy, by przekazywać je własnym klientom!
Mamy doświadczenie, za którym mieszka prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy lekkie i bliskie płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy wsparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na karcie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie udzielona na chwila.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dostosować się do spraw swoich Użytkowników.

Kurier poczta Różan

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments