Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Dobra

Zachodniopomorskie

Można z grubym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na zdrowy styl bycia. Coraz bardzo kobiet starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym ciągle uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w okresie przynieść tak spektakularnych efektów, jak aby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią zdołać, gdy dieta oraz ćwiczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Reakcją na ostatnie problemy potrafią istnieć nowe zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w obecnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Kołobrzeg

Wraz ze fachowcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej użyć.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym tak jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy wtedy ostatnim tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co wewnątrz tym idzie dużego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność powiązana z ostatnim środkiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz i po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą procedurą możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień matki oraz do budowania z cellulitem opornym na wykonanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten temat albo nawet pozbyć się go w całości. Co dobrze, w końca regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które tworzą nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie wysoce lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w prywatnym stylu? Specjaliści z Kliniki Miracki rozmawiają o serii 10-20 braków (w relacje z tego, jaki dobrze efekt chcemy osiągnąć), ale również zaznaczają, że ważne sukcesy będą zauważalne zaraz po wykonaniu 3-4. Zabiegi wytwarza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem właściwym dla całych kobiet, które chciałyby w swój, wygodny oraz bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest nadal prowadzenie zdrowego sposobie życia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy te z powodzeniem wiązać z własnymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo reklamy na problem zabiegu endermologii zlokalizujesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments